Z miłości do natury.

Bambusowa sukienka z kapturem Aditi

Poznajmy się

Mam na imię Adrianna.

Wiele lat spędziłam na poszukiwaniach siebie. Od 2016 roku joga stała się dla mnie nieodłącznym elementem każdego dnia, dlatego też rok później wyjechałam do Indii, aby ukończyć kurs nauczycielski. Aktywnie uczę od 2018, obserwując jak joga, medytacja oraz świadomy oddech transformuje nie tylko mnie samą, ale również moich uczniów.

Uwielbiam pracę z ciałem fizycznym i mentalnym. Fascynuje mnie potencjał ludzkiego umysłu i stale zgłębiam swoją wiedzę w zakresie poszerzania świadomości.

Organizuję warsztaty rozwojowe, ceremonie oraz wydarzenia, m.in. Ecstatic Dance, podczas których spotykamy się w przestrzeni serca z medycyną kakao. Pasjonuje mnie budowanie świadomej społeczności poprzez tworzenie bezpiecznej przestrzeni do wyrażania siebie i uwalniania emocji z ciała w tańcu.

Produkty, które znajdziesz w sklepie My Zen to efekt mojej kreatywności płynącej z obserwacji potrzeb zarówno swoich jak i moich studentów oraz współpracy ze wspaniałymi ludźmi.

Projektując zwracam szczególną uwagę na jakość. Zależy mi na tym, aby oferowane w sklepie produkty służyły Ci jak najlepiej i jak najdłużej. Wszystko najpierw testuję sama na sobie, tkaniny wybieram własnoręcznie.

Marka My Zen jest urzeczywistnieniem moich marzeń.

Find comfort for your body and soul

HISTORIA MARKI

My Zenpilla – wszystko zaczęło się od poduszki

Pierwszym produktem marki My Zen była poduszka multifunkcyjna, która jest odpowiedzią przede wszystkim na moje potrzeby.

Uwielbiam podróżować i medytować. Poduszki do medytacji dostępne na rynku były dla mnie zbyt duże i ciężkie do zabrania na drugi koniec świata. Potrzebowałam takiej, którą będę mogła mieć zawsze przy sobie, aby móc wygodnie medytować i spać w każdym miejscu.

My Zenpilla to projekt wychodzący na przeciw wszystkim joginkom i joginom ceniącym sobie wygodę, jakość i unikatowy design.

To poduszka nie tylko joginów, ale także dla każdej osoby pragnącej zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Składa się z dwóch części – głównej, w kształcie półksiężyca, oraz dopinanego małego wałka, dzięki czemu można ją wykorzystać na wiele różnych sposobów: zapewni wygodną medytację, zdrowy sen oraz głęboki relaks.

Razem z Dużym wałkiem do jogi i relaksacji tworzą idealny zestaw do codziennej praktyki. Kupisz je oddzielnie lub w zestawie – sprawdź!

Kaptur dodający tajemniczości

My Zen Wear – nietuzinkowa odzież dla niezwykłych kobiet

To kolekcja dedykowana kobietom szukającym unikatowych, zmysłowych, ale przede wszystkim wygodnych ubrań z wysokiej jakości, naturalnych materiałów.

My Zen Wear to coś więcej, niż kolejne części garderoby. To wyjątkowe ubrania pomagające wyrazić siebie i nawiązać połączenie z wewnętrzną mocą kobiecości.

Skąd pomysł?

Przyznam, że chodzenie po sklepach w poszukiwaniu ubrań, które by mi się podobały od zawsze było dla mnie nie lada wyzwaniem. Wiele pięknych na pierwszy rzut oka ubrań bardzo często okazywało się być słabej jakości lub po prostu nie pasowało do mojej sylwetki.

Jako nastolatka nie akceptowałam swojego ciała i „ukrywałam się pod ubraniami”. Na przestrzeni kilku ostatnich lat dostrzegłam swoją kobiecość, ucząc się kochać, szanować i doceniać swoje ciało.

Pragnęłam czegoś wyjątkowego, co będzie eksponować kobiece kształty zamiast je ukrywać.

Dlatego powstał pierwszy projekt sukienki bambusowej Aditi – kaptur, odkryte plecy, seksowne rozcięcia po bokach, a do tego materiał dający uczucie drugiej skóry – zakładając ją czuję się jak bogini.

Najnowsze projekty z kolekcji My Zen Wear znajdziesz tutaj.

Mgiełka Zapachowa Lawenda Paczula Geranium

Skąd ten zapach?!

Uwielbiam olejki eteryczne – zawsze ich używam prowadząc lekcje jogi, aby umilić praktykę. Projekt mgiełek zapachowych powstał podczas prywatnej lekcji jogi…

Mój uczeń i przyjaciel, Jakub Honkisz, jest pasjonatem mieszania zapachów. Od kilku lat hobbistycznie zajmuje się tworzeniem personalizowanych perfum. Pewnego razu przyniósł mi na próbę zapach… mieszankę naturalnych olejków eterycznych geranium, paczuli oraz lawendy.

To była miłość od pierwszego wąchnięcia. I tak powstała pierwsza mgiełka zapachowa My Zen Relaxation Spray.